W NIEDZIELE: godz. 7.00; 8.30; 10.00 (dla dzieci); 11.30 (suma); 13.00; 18,00

W TYGODNIU: rano: godz. 7.00; 8.00 i wieczorem: 18.30

 

W okresie wakacyjnym - lipiec i sierpień:

W PONIEDZIAŁKI i CZWARTKI, w godz. 9,00 - 10,00 oraz 19,00 - 19,30.

W sprawach pogrzebu - codziennie po porannej lub wieczornej Mszy św.

 

W ciągu rokuPONIEDZIAŁKI, ŚRODY i PIĄTKI w godz. od 9,00 do 10,00.

We WTORKI i CZWARTKI w godz. od 16,00 do 18,00.

W sprawach bardzo pilnych zpraszamy o każdej porze dnia.

Adres:
ul. Chylońska 129
81-041 Gdynia-Chylonia
tel. (58) 663 - 83 - 69 lub (+48) 507 052 333

e-mail: janchrz@diecezjagdansk.pl

Numer konta:
09 1090 1102 0000 0001 1459 7099

I Komunia św. – ogłoszenia

W najbliższą niedziele będzie można wpłacić 100 zł na pamiątkę i wystrój kościoła. 

Jest też możliwość dokonania wpłaty na konto 02102018530000990201096262 Aneta Rejent

( w tytule imię i nazwisko dziecka)

 

 

 

lista dzieci

Lista dzieci komunia sobota

  1. Jakub Kossakowski
  2. Tymon Korab
  3. Lidia Kanclerzewska
  4. Xawier Koziński
  5. Amelia Grzywacz
  6. Alicja Rybicka
  7. Kacper Kulling
  8. Nikodem Hryciow
  9. Filip Neumann

10.Maksymilian Podliński

11.Szymon Klawikowski

12.Martyna Trunowicz

13.Emilia Mazur

14.Nikola Kowalewska

15.Piotr Zakrzewski

16.Oliwier Gross

17.Nikodem Palczewski

18.Bartosz Palczewski

19.Szymon Andrzejczuk

20.Natalia Waśniewska

21. Kornelia Kącka

22. Tomasz Kopyłowicz

23. Jakub Romanowski

24. Oliwier Polański

25.Dorota Bulczak

 

 

1 Patryk Ewartowski

2 Sonia Grzybczyk

3 Patryk Damps

 

 

Lista dzieci komunia niedziela

  1. Patryk Bryła
  2. Filip Tomczyk
  3. Jagoda Gil
  4. Anna Lachowicz
  5. Komosińska Julia
  6. Nadia Zulewska – Różyńska
  7. Tymon Witbrot- Adamczyk
  8. Maksymilian Raczkowski
  9. Aleksander Bartkowski
  10. Weronika Rejent
  11. Maciej Modzelewski
  12. Martyna Nieżorawska
  13. Kreft Dominik
  14. Małgorzata Larysz
  15. Krystian Hawrysiuk
  16. Wiktoria Kapeluch
  17. Oliwia  Wolszon
  18. Adrianna Zakrzewska
  19. Jan Pierzchalski
  20. Konrad Radziak
  21. Justyna Hryciak
  22. Wiktoria Rompczyk
  23. Marcel Chrabkowski
  24. Konrad Plichta
  25. Michał Maszota
  26. Piotr Maszota
  27. Alicja Myk
  28. Dawid Natywo-Machaliński
  29. Lena Frasek
  30. Jakub Ziókowski
  31. Antoni Litwinko
  32. Nikola Stenka
  33. Martyna Pipłowska
  34. Roksana Klafka

 

 


Zdjęcia

ODPUST JANA CHRZCICIELA 2019

Koncert Pasyjny - 14.04.2019

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.070418119430542