W NIEDZIELĘ I UROCZYSTOŚCI:
Godz.: 7.00, 8.30, 10.00 (dziecięca), 11.30 (suma), 13.00, 18.00 (młodzieżowa),

W DNI POWSZEDNIE W ADWENCIE:
Godz.: 6.30, 8.00 i 18.30

SPOWIEDŹ:
Poniedziałek - Sobota 15 minut przed Mszą Św.

Niedziela i Święta - podczas każdej Mszy Św. 

RORATY - W DNI POWSZEDNIE O 6.30 ,

W ŚRODĘ O 6.30 i 18.30

 

 Godziny działania biura:

od poniedziałku do piątku: 9,00 - 10,00

we wtorki i czwartki także:  16.00 - 18.00

W sprawach bardzo pilnych oraz w sprawie zgłoszenia pogrzebu prosimy dzwonić na domofon. 

Adres:
ul. Chylońska 129
81-041 Gdynia
tel. (58) 663 - 83 - 69

e-mail: janchrz@diecezjagdansk.pl

Numer konta:
09 1090 1102 0000 0001 1459 7099

Intencje mszalne

IIINIEDZIELA   ADWENTU - 17.12.                                                  

  7.00 - † Stefania i Zygmunt Mateja, Marta i Franciszek Magulscy     

  8.30 - † Janina, Henryk i Bogdan z rodziny Zalskich                                    

10.00 - † Teresa Wójtowicz (10 rocz. śm.) i za zm. z rodziny 

11.30 - s u m a - w intencji parafian

13.00 - † Henryk Strankowski (1 rocz. śm.) 

18.00 - † Stefan (20 rocz. śm.), Elżbieta (9 rocz. śm.) i za zm. z rodzin z obu stron        

                          

PONIEDZIAŁEK - 18.12.

  6.30 - † zm. rodzice Bławat i Megier     

  8.00 - † Zygmunt Kotłowski, Marta i Juliusz Majewscy   

18.30 - † Ambrozja (14 rocz. śm.) i Aleksander Kober

                        

WTOREK  - 19.12.

  6.30 - † rodzice i rodzeństwo z obojga stron

  8.00 - † Ryszard Romaniecki i Tadeusz Sudoł (od sąsiadów)               

18.30 - † Bronisław Rynkiewicz (11 rocz. śm.)

                                                                   

ŚRODA  - 20.12.

  6.30 - † Władysław i Teresa Komosińscy i Alicja Ziemkiewicz     

  8.00 - † Józef Kubicki (14 rocz. śm.)         

18.30 - † Prakseda i Józef Andrzejczak  

 

CZWARTEK - 21.12.

  6.30 -     

  8.00 - † Antoni, rodzice z obu stron, Teodor i Eryka(k), Kazimierz i Bronisław    

18.30 - † Antonina, Benedykt i Maria Szreder, Krystyna

                i Kazimierz Laskowscy, Mirosław i Alfons Szreder                        

                                                            

PIĄTEK  - 22.12.

  6.30 -        

  8.00 - † Gerard (4 rocz. śm.), Jan, Wanda i Brygida    

18.30 - † Jan Gański i za zm. z rodziny

                                       

SOBOTA  - 23.12.

 6.30 -

  8.00 - † Felicja Jaskólska (3 rocz. śm.), Stanisław i za zm. z rodziny z obu stron

18.30 - † Edward i Adam Dubiel   

              

IV NIEDZIELA ADWENTU - WIGILIA - 24.12.                       

7.00 -       

  8.30 - Bogumiła Kozłowska                                  

10.00 - † Albin Stefanicki       

11.30 - s u m a - w intencji parafian    

13.00 - † Stanisław Grzenkowicz (13 rocz. śm.) i Maria Weiss (15 rocz. śm.)  

22.00 - Grażyna Mormol                                                                        


Zdjęcia

Kiermasz Świąteczny

Zabawa andrzejkowa

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
140 0.13472008705139