W NIEDZIELE :

7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00

W DNI POWSZEDNIE:

7.00, 8.00, 18.30 

 NABOŻEŃSTWA MAJOWE: 

CODZIENNIE - 18.00

W NIEDZIELE - 17.30

 Godziny otwarcia biura:

od poniedziałku do piątku 9.00 - 10.00

we wtorki i czwartki 16.00 - 18.00

W sprawie zgłoszenia pogrzebu oraz w innych pilnych sprawach prosimy dzwonić na domofon. 

 

 

Adres:
ul. Chylońska 129
81-041 Gdynia
tel. (58) 663 - 83 - 69

e-mail: janchrz@diecezjagdansk.pl

Numer konta:
09 1090 1102 0000 0001 1459 7099

Intencje mszalne

 NIEDZIELA - ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO - 20.05.

7.00 - † Marta, Leon i Józef

8.30 - dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, dalsze łaski i opiekę Matki Najśw. dla całej rodziny

10.00 - I Komunia św. dzieci

12.00 -† Jan Rogowski (gregoriańska)

13.00 - † Helena Dawidowska, Henryk i Barbara

18.00 - † Jolanta Lewkowicz i Mirosława(k) Misiarz

 

 

PONIEDZIAŁEK - 21.05. - NMP, Matki Kościoła

 7.00 - † Jadwiga, Edward i Zbigniew Mendelewscy, Leon i Jadwiga Krajewscy 

8.00 - w intencji członków 8 róży Żywego Różańca i ich rodzin 

17.00 - † Benedykt i Antonina Szreder 

18.30 - † Jan Rogowski (gregoriańska)

 

 

WTOREK - 22.05.

 7.00 - † Wiesław Szamborski (8 rocz. śm.) 

8.00 - dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie błog. Boże i dalszą opiekę dla rodziny Ogórkiewicz i Magrian 

17.00 - † Władysława(k) i Józef Warda 

18.30 - † Jan Rogowski (gregoriańska) 

 

 

ŚRODA - 23.05.

 7.00 - † Jan Sołoma i rodzice: Janina i Wiktor Sołoma 

8.00 - † Zygmunt, Anna i Marian 

17,00 - † Eugeniusz i Zofia Lewandowscy 

18.30 - † Jan Rogowski (gregoriańska)

 

  

CZWARTEK - 24.05. - Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

 7.00 - z prośbą o potrzebne łaski, Boże błog. , dary Ducha Św. 

i zdrowie dla Ewy z okazji urodzin 

8.00 - † Jan Rogowski (gregoriańska) 

17.00 - † Ojcumiła Bąkowska 

18.30 - † wieczór modlitwy za zmarłych i za dusze w czyśćcu cierpiące

 

  

PIĄTEK - 25.05.

7.00 - † Zofia Tybura, Piotr Becker, Stanisława(k) i Stanisław Koziur 

8.00 - † Jan Rogowski (gregoriańska) 

17.00 - † Iwona i Stanisław Okońscy 

18.30 - † Kamila (22 rocz. śm.), Tadeusz, Stanisław, Łucja, Wacław i Bronisława(k) 

 

 

SOBOTA - 26.05. - Św. Filipa Neri

 7.00 -† Marianna Ułasiuk, Janina Segieda (13 rocz. śm.) 

8.00 - 1) dziękczynna, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla członków Żywego Różańca i ich rodzin a dla zmarłych o                    łaskę nieba 

2) † Jan Rogowski (gregoriańska) 

18.30 - † Benedykt Litwic (10 rocz. śm.) i zm. z rodziny Litwic 

 

 

 NIEDZIELA - NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY - 27.05.

7.00 - † Hieronim Miedziński(3 rocz. śm.), rodzice z obu stron 

8.30 - † Frida i Stanisław Owczarkowscy 

10.00 - rocznica I Komunii św. 

11.30 - † Aniela, Karol, Natalia i Józef 

13.00 - † Jan Rogowski (gregoriańska) 

18.00 - † Urszula, Maria i Jan Went i dziadkowie z obu stron

 


Zdjęcia

Bierzmowanie 2018

Remont kaplicy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
138 0.48479294776917