W TYGODNIU: 7.00, 8.00, 18.30

W NIEDZIELE: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00

KANCELARIA PARAFIALNA

W ciągu roku czynna jest w PONIEDZIAŁKI, ŚRODY i PIĄTKI w godz. od 9,00 d0 10,00.

We WTORKI i CZWARTKI w godz. od 16,00 do 18,00.

W miesiącach wakacyjnych - LIPCU i SIERPNIU -

W PONIEDZIAŁKI i CZWARTKI - w godz. 9,00 do 10,00 oraz 19,00 - 19,30.

W sprawach pogrzebu i bardzo ważnych - po wieczornej Mszy św.

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

W ciągu roku czynna jest w PONIEDZIAŁKI, ŚRODY i PIĄTKI w godz. od 9,00 d0 10,00.

We WTORKI i CZWARTKI w godz. od 16,00 do 18,00.

W miesiącach wakacyjnych - LIPCU i SIERPNIU -

W PONIEDZIAŁKI i CZWARTKI - w godz. 9,00 do 10,00 oraz 19,00 - 19,30.

Adres:
ul. Chylońska 129
81-041 Gdynia
tel. (58) 663 - 83 - 69

e-mail: janchrz@diecezjagdansk.pl

Numer konta:
09 1090 1102 0000 0001 1459 7099

Intencje mszalne

NIEDZIELA 33 ZWYKŁA - 17.11.

  7,00 - † Stefania i Zygmunt Mateja, Marta i Franciszek Magulscy

  8,30 - † za dusze w czyśćcu cierpiące

10,00 - † Edmund Szyk i za zm. z rodziny

11,30 - w intencji Chóru „DZWON KASZUBSKI” (88 lat

            istnienia chóru)

13,00 - o błog. Boże i potrzebne łaski dla Rafała w 40-te urodziny

18,00 - † Roman Bylicki (10 rocz. śm.)

 

PONIEDZIAŁEK - 18.11. - św. Karoliny Kózkówny

   7,00 - † Łucja, Brunon, Jerzy, Marianna, Wincenty, Stanisław i z

                rodziny Stenków

   8,00 - † Krystyna (15 rocz. śm.), Antoni i Józefa(k)

18,30 -  † zm. z rodzin Bąkowskich, Marców, Wiśniewskich i Ba-

                nackich

 

WTOREK - 19.11.

  7,00 - † Alfons i zm. z rodzin Kotlewskich i Kostrzewa

  8,00 - † za zm. z 7 róży Żywego Różańca i z ich rodzin    

18,30 - † Stanisław Leman, Agnieszka i Ksawery Kownatke i za du-

               sze w czyśćcu cierpiące

 

ŚRODA - 20.11. - św. Rafała Kalinowskiego

  7,00 - o potrzebne łąski, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świę-

            tego i zdrowie dla Bogusława w dniu urodzin

  8,00 - † Gertruda, Bronisław, Kazimierz i Brunon Nylk    

18,30 - † Stefania, Józef, Józef i Aleksandra(k)

 

CZWARTEK - 21.11. - Ofiarowanie NMP

  7,00 - † Stanisław Babinek (3 rocz. śm.), Alina i Stanisław             

  8,00 - † Jan, Leon, Genowefa, Tadeusz i Helena

18,30 - † Andrzej (9rocz. śm.)

 

 

 

 

 

PIĄTEK - 22.11. - św. Cecylii

  7,00 - † Gertruda Kiełczyńska (28 rocz. śm.) i Marianna Ułasiuk

  8,00 - † za zm. członków z 8 róży Żywego Różańca

18,30 - † Leszek Starzecki (15 rocz. śm.) i zm. z rodziny z obojga

               stron

 

SOBOTA - 23.11.

  7,00 - † Mirosław i Roman Marchewka, rodzice z obojga stron, z

               rodziny, przyjaciele i sąsiedzi

  8,00 - † Edward Meller (3 rocz. śm.) i rodzice z obojga stron

18,30 - † Szczepan (7 rocz. śm.), Adela i Jarosław Lipińscy i za du-

               sze w czyśćcu cierpiące

 

NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA - 24.11.

  7,00 - † Zofia Buczkowska

  8,30 - † za zm. z 1 róży Żywego Różańca, Ks. Marek Parusiński

               i za dusze w czyśćcu cierpiące

10,00 - † Zdzisław Kawczyński

11,30 - s u m a - w intencji parafian

13,00 - † Wanda, Helena, Henryk i Leszek Hirsz, Jadwiga, Czesław,

               Wiesław i Tadeusz Zacharowscy i Krzysztof Jaks

18,00 - † Franciszka(k) Szymanowska i za dusze w czyśćcu cierpiące

 


Zdjęcia

Październik miesiąc różańca

POŚWIĘCENIE PRZYBORÓW SZKOLNYCH

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
139 0.16515302658081